BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Британія не планує допомагати рф з обміном Медведчука

  • 19.04.2022, 15:15
  • 787

Лондон не допомагатиме москві з можливим обміном Віктора Медведчука на двох британських військових

Британія не планує допомагати рф з обміном Медведчука
Британія не планує допомагати рф з обміном Медведчука

Про це повідомляє CNN, посилаючись на заяву міністра у справах Північної Ірландії Брендона Льюїса.

«Ми фактично проходимо процес запровадження санкцій проти людей, близьких до режиму путіна. Ми не будемо розглядати можливості, в яких можемо якось допомогти росії», — сказав Льюїс

Крім того, на запитання Sky News, чи працює британський уряд над поверненням бійців на батьківщину, міністр відповів, що не коментуватиме «фактично питання національної безпеки».

«Ми завжди несемо відповідальність за британських громадян. Ми повинні досягти балансу з Україною, тому я кажу будь-кому: не їздіть нелегально в Україну. Збройні сили України мають підтримку Великої Британії. Ми продовжуємо її надавати, і це правильний спосіб робити це», — додав міністр.

Нагадаємо, що дружина кума путіна Віктора Медведчука Оксана Марченко пропонує обміняти її чоловіка на громадян Великобританії, які, за її даними, потрапили в полон до російських окупантів.

Читайте також: Медведчук просить президентів України та рф обміняти його на жителів і оборонців Маріуполя

Фото з мережі