Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Порошенко зустрівся з Сенцовим: говорили про єдність країни перед російською загрозою

  • 10.02.2022, 09:27
  • 793

Під час зустрічі Порошенко вкотре наголосив на першочергових заходах, які має негайно здійснити влада для зміцнення обороноздатності України

Порошенко зустрівся з Сенцовим: говорили про єдність країни перед російською загрозою
Порошенко зустрівся з Сенцовим: говорили про єдність країни перед російською загрозою

Петро Порошенко зустрівся з українським кінорежисером, колишнім в’язнем Кремля Олегом Сенцовим.

«Тепла і змістовна зустріч з Олегом Сенцовим. Говорили про культуру і українське кіно, про український Крим і деокупацію, про необхідність об’єднати зусилля світу для звільнення всіх бранців Кремля, про загрози нової агресії Путіна і ситуацію в країні, про політично вмотивоване переслідування опозиції і вибіркове правосуддя, та як вони впливають на імідж України», — написав Порошенко у Facebook.

П’ятий президент подякував Сенцову за його позицію щодо неприпустимості політичних переслідувань.

Читайте більше: «Велика помилка Зеленського» — Сенцов про політичне переслідування Порошенка

«Радий, щодо багатьох позицій наші з Олегом думки збігаються. Зокрема, в ключовому — у важкі часи країна та суспільство мають бути об’єднані і готові, як в 2014-му, спільно дати відсіч ворогу. Вдячний Олегу за зустріч і за його принципову позицію, я це дуже ціную. A friend in need is a friend indeed», — зазначає п’ятий президент.

Під час зустрічі Порошенко вкотре наголосив на першочергових заходах, які має негайно здійснити влада для зміцнення обороноздатності України: «наповнити стратегічні резерви, підняти грошове забезпечення, щоб укомплектувати бойові бригади, закупити те озброєння, яке нам потрібне, і терміново виставити його на кордонах, почати підготовку позицій, виділити кошти місцевому самоврядуванню для розгортання територіальної оборони. Ми дали повний план, що треба робити вже і зараз, а не сперечатися з нашими міжнародними партнерами. Ось моя рука — полковник Порошенко готовий стати на захист».

Олег Сенцов підтримав позицію щодо необхідності об’єднання всіх патріотичних проєвропейських сил перед загрозою нового російського вторгнення.

Режисер також подякував Марині Порошенко за підтримку українського кіно. Родина Порошенків планує невдовзі побувати на прем’єрному показі кінострічки Сенцова «Носоріг».

«Пообіцяли Олегу, що неодмінно наступного тижня з Мариною відвідаємо показ фільму „Носоріг“. Радію, що свого часу Марині як Голові Українського культурного фонду вдалося зробити все для підтримки українського кіно», — зазначив Петро Порошенко.

Читайте також: Netflix купив права на фільм Сенцова «Носоріг»

Схожі новини