Передплата 2024 «Добра кухня»

Народжувала дитя у вуличному туалеті над… діркою

Про вагітність 17-літньої дочки батьки не здогадувалися, а тепер звинувачують у цьому один одного!

В одному із сіл колишнього Березнівського району Рівненщини тільки й мови: незаміжня 17-річна Олена народила дитину. Пологи почалися у дівчини передчасно, й дитя на світ вона приводила у… вуличному туалеті просто над діркою. Ледь встигнула схопити маля, а то б втопилося у нечистотах. А тоді її знайшла матір.

Коли на виклик прибула «швидка», молоденька мама з дитятком на руках вже лежала в хаті на ліжку. Що її не розпитували — наче води в рот набрала, відмовляючись відповідати на будь-які запитання медиків. Дозволила лише виміряти собі тиск та пульс. Усе в неї було більш-менш у нормі, а от дитя потребувало професійного догляду через передчасні пологи. Породілля погодилася, щоб її з синочком відвезли до Рівненської обласної клінічної лікарні.

Що Олена вагітна, не знали — божаться батьки. На обліку вона ніде не стояла, свій стан ретельно приховувала. Тепер сваряться дід з бабою, хто з них більше винен у тому, що сталося з донькою. Хлопець, на кого дівчина вказала, відмовляється визнавати сина. Стрес на стресі…

Тим часом малюк у важкому стані перебуває під апаратом штучного дихання. Йому діагностували переохолодження та травми. Кажуть, в маленького — набряк мозку.

Читайте також: «Сказав дитині: «Поцілую тебе і дам тобі за це гроші»

Схожі новини