Передплата 2024 «Добра кухня»

Посада голови ОДА "коштує" 600 тисяч доларів

  • 11.08.2021, 11:45
  • 701

У Миколаївській області поліція викрила схему продажу посади голови обласної держадміністрації

Фото Нацполіція
Фото Нацполіція

Організатором злочинної схеми виявилася мешканка Києва — колишня працівниця Верховної Ради.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Слідчі встановили, що організатором злочинної схеми виявилася 64-річна мешканка Києва — колишня працівниця управління справами апарату Верховної Ради України.

У спільники жінка взяла 36-річного мешканця столиці — голову правління благодійної організації.

Жінка підшукала нібито кандидата на посаду голови Миколаївської ОДА. За це вимагала в нього 600 тисяч доларів. І наголошувала, що кошти потрібні для високопосадовців, які сприятимуть відповідному призначенню.

10 серпня оперативники та слідчі за силової підтримки обласного Управління «Корд» затримали організатора та її спільника під час отримання частини обумовленої суми — 200 тисяч доларів.

Наразі двох осіб затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

Кримінальне провадження відкрите за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: Ексочільнику Львівської облради дали вісім років за хабарництво

Схожі новини