Били ногами, бо відмовились платити: У супермаркеті Києва вибухнув скандал

  • 22.12.2018, 19:51
  • 604

Охоронці одного з супермаркетів Києва, який розташований біля зупинки Польова, побили двох покупців, які відмовилися оплачувати товар.

Відео побиття опубліковано у спільноті «Київ оперативний» у Facebook.

На відео видно, як працівники охорони б'ють лежачого на підлозі молодика. Повідомляється, що побиття продовжилося на вулиці біля маркету.

«У магазині „Фора“, що на зупинці трамвая Польова, два молодика не хотіли оплачувати товар, після чого працівники магазину викликали охорону. По приїзду, працівники цього агентства вели себе вкрай агресивно, а потім просто налетіли на хлопців і почали бити. Закінчилося тим, що охоронці вивели цих людей на вулицю і там далі били. Хотілося б нагадати, що ці „пустельні орли“ мають право лише викликати поліцію, все інше — їх самодіяльність, яку ви можете сміливо ігнорувати», — йдеться у повідомленні.

У коментарях думки користувачів розділились. Одні відзначають, що можливою причиною такої поведінки з боку охорони стали неправомірні дії покупців.

«Припустимо все сталося так, як в описі. І припустимо охоронці замість побиття викликали поліцію. По приїзду якої складання всяких протоколів з соплями і тому подібним, в результаті наш найгуманніший суд в світі відпускає за відсутністю доказів. А так — миттєва карма», — пише Олександр Яременко.

Дехто пише про однобокість висвітлення інциденту автором.

«От навіщо так робити, обрізали відео і тупо показують, під одним кутом, а стадо ведеться. Я чомусь впевнений, що відітнули чуваки не просто так. І жаліти їх нєфіг», «Рано робити висновки без повної хронології подій. Просто таких „покупців“ деколи бачив, що хотілося вбити…», — вважають користувачі.

Водночас користувачі відзначають, що незалежно від поведінки покупців бити їх ніхто не має права.

«Це не затримання, а тупе побиття. За такі речі кримінальну справу охоронці повинні мати, а їх охоронна структура втратити ліцензію на право здійснення охоронної діяльності. але у нас — Зімбабве, тому жодних наслідків для цих г*ндонів не буде», — пише Іван Савельєв.

Схожі новини