В Росії чоловік покинув помирати лева в закритому вольєрі

  • 03.11.2018, 10:34
  • 457

У Росії чоловік покинув у закритому вольєрі лева, виїхавши на тиждень закордон.

Про це повідомляється на сторінці розплідника в Іркутську, в який зателефонували стурбовані сусіди, пише Сьогодні Life.Style.

За їх словами, тварина нестямно кричала останні чотири дні, і коли сил чути крики звіра вже не було, люди звернулися на гарячу лінію розплідника. Представники районної адміністрації і поліції, які прибули на місце, дійсно знайшли тварину в жахливому стані, після чого підписали документи, що дозволяють забрати лева в розплідник.

«За попередньою оцінкою ветеринарів, організм тварини сильно виснажений. На обличчя недолік ваги. На голові видно гематоми, є прояви рахіту. Лев дійсно виглядає дуже погано», — повідомляється на сторінці організації.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Ранним утром 1 ноября на горячий телефон питомника "К-9" в г. Иркутске поступил звонок от неравнодушных людей. Недалеко от города, в селе Смоленщина, на территории частного дома четвертый день от голода ревет лев. Сотрудники питомника срочно выехали по сигналу и действительно обнаружили в холодном вольере молодого хищника. Представители районной администрации и полиции, прибывшие на место, подписали документы разрешающие забрать льва в питомник. По предварительной оценке ветеринаров организм животного сильно истощен, на лицо недостаток веса, на голове видны гематомы, имеются проявления рахита. Лев действительно выглядит очень плохо, но это не мешает ему с преогромным аппетитом есть мясо. Сейчас животное уже находится в теплом помещении, ему предписано усиленное питание, назначено лечение. Спасибо всем, кто откликнулся словами поддержки в этой непростой ситуации. Мы будем и дальше рассказывать о судьбе спасенного льва и вскоре установим камеру видеонаблюдения онлайн в его вольере. Примем любую помощь! Питомник '' К-9''? Тел: 8(3952)600-444

Публикация от K9irk (@k9irk)

Однак, за словами співробітників розплідника, звір з великим апетитом їсть м'ясо. Зараз він живе в теплому приміщенні і відчуває себе з кожним днем все краще.

Тим часом у коментарях під новиною місцеві жителі повідомляють, що господар повинен повернутися через кілька днів з-за кордону, і збирається забрати тварину. Унаслідок чого люди вимагають ні за яких умов не повертати лева.

Схожі новини