Передплата 2024 ВЗ

В одному з ресторанів Києва побили старшого сина нардепа Нестора Шуфрича

  • 14.05.2018, 08:10
  • 622

Нападники представилися «працівниками органів».

В столичному ресторані невідомі побили сина народного депутат України Нестора Шуфрича, Олександра. Про це в мережі Facebook повідомила прес-служба політика.

Як зазначається, в ніч з 12-го на 13-те травня під час відвідування одного із ресторанів у Києві старшому сину народного депутата Нестора Шуфрича Олександру та його товаришам внаслідок побиття групою невідомих осіб були нанесені численні травми голови та тілесні ушкодження. Нападники представилися працівниками «органiв», до і після інциденту погрожували фізичною розправою i використанням службового становища у разі звернення до МВС.

Як повідомляється, на місце злочину прибув патрульний загін Солом’янського району. Був затриманий чоловік, попередньо «причетний до інциденту та, з його слів, брат головного ініціатора побиття».

У поліції повідомили, що потерпілі написали заяви до Солом’янського РУВС. На даний момент вони знаходяться у стаціонарному відділенні однієї з приватних клінік, де їм надається необхідна медична допомога.

«Сину Нестора Шуфрича накладено шви на обличчя. Потерпiлi сподіваються на об’єктивне розслідування даного випадку усіма компетентними органами та належну відповідальність кожного з його учасників відповідно до закону», — додали в прес-службі Нестора Шуфрича.

До слова, Олександру Шуфричу 29 років. Донедавна він був віце-президентом футбольного клубу «Закарпаття» з Ужгорода.

Схожі новини