Передплата 2024 «Добрий господар»

«Сказала коханому «так» з екрана мобільного телефона»

У Львівському Державному бюро розслідувань одружився 40-річний боєць спецпідрозділу

Це не кадри з кінофільму, а реальне життя. Воно продовжується попри війну та воєнний стан в Україні! І у таких умовах створюються сім’ї та народжуються дітки. У Львівському ДБР одружилися 40-річний Юрій, боєць спецпідрозділу та 36-річна Катерина.

Замість весільного костюма - броня, замість квітів - зброя

«У ДБР сьогодні народилася нова сім'я. З проханням засвідчити укладення шлюбу до директора Державного бюро розслідувань звернувся наречений Юрій, - повідомили у територіальному ДБР у Львові. - Церемонія була незвичною не лише тому, що відбувається в умовах воєнного стану. Війна розкидала молодят по різних містах, тому наречена сказала коханому «так» з екрана мобільного телефона».

«Ми багато років разом, маємо двох чудових діток, але якось не встигли офіційно одружитися. Ми дуже один одного кохаємо і хочемо бути разом. Це дуже зворушливий і важкий для нас час. Але ми віримо в перемогу! Слава Україні», - говорить наречена Катерина.

«Катерино, попри те, що країна сьогодні переживає дуже складні часи, є хлопці і дівчата, які захищають нашу країну, - звернувся до нареченої директор ДБР у місті Львові Олексій Сухачов. - Будемо боронити порядок, законність та державні кордони нашої держави. Я дуже радий, що існує життя, попри те, що в країні йде війна».

У відповідь Катерина сказала таке: «Це дуже складний для нас час, але ми віримо в перемогу. Слава Україні! Ми переможемо. Дякуємо вам, що ви у такий час робите нас сильнішими, з’єднуєте наші серця».

Читайте також: «Донечко, я знав, що ти виростеш патріоткою, і чоловіка собі обереш такого самого»

Церемонія відбулася поруч з одним із блок-постів, встановлених на в’їздах у Київ

Ще одне весілля відбулося у Києві. Шлюб засвідчив командир 128 батальйону Територіальної оборони міста Києва. На весіллі молодята співали Гімн України… про це повідомим мер Києва Віталій Кличко.

«Друзі, сьогодні вітав бійців одного з батальйонів тер оборони столиці Лесю та Валерія, - розповів військовий. – Вони давно живуть у цивільному шлюбі, а тепер вирішили обвінчатися. Церемонія відбулася поруч з одним із блок-постів, встановлених на в’їздах у Київ.

Життя триває! І життя Києва, киян, нашої держави ми будемо захищати!

І ще повідомлю: за десять минулих днів у столичних пологових будинках народилося 457 малюків. Із них 237 хлопчиків та 220 дівчаток. Обороняємо столицю, свої родини, своїх дітей. Разом вистоїмо!».

За інформацією міністерства юстиції України, за час війни в Україні створили майже 4000 нових сімей та народилося 4311 немовлят.

"Як би ворог не хотів нас знищити та зламати, але життя триває... І народжується нове, попри війну. З початку війни з Росією в різних куточках України народилося 4311 немовлят. Також за цей час українці створили майже 4 тисячі нових сімей. 3973 пари вирішили офіційно скріпити свій союз в умовах війни", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Я звертаюсь до рідних з РФ. Для мене ви будете ріднею тоді, коли загинете виборюючи свободу України, або звалюючи ваш режим…»

Схожі новини