Передплата 2024 «Добрий господар»

Що «Міс Львів» робила у Москві?

Львівська коронована красуня Наталія Болюх виставила в Instagram фото із її «участі» у російському «симпозіумі»

Володарка титулів «Міс Львів-2018» та перша віце-міс «Україна-Всесвіт» Наталія Болюх оприлюднила у своїх інстраграмних сторіз (короткі фото, відео, які транслюються упродовж доби) інформацію про своє перебування у столиці Росії — Москві.

У цих відео та фото красуня по­значила такого собі Аліка і написа­ла, що з ним їй найвеселіше про­водити час у російській столиці. Наталя зробила посилання на інстаграм-сторін­ку цього чоловіка. На ній також є багато сторіз за участі львів’янки. Одне з відео у сторіз Аліка Наталія перепостила на свою сторінку і написала — «симпозіум». З антуражу виглядає, що цей «симпозі­ум» проходить в якомусь фешенебельно­му ресторані чи нічному клубі. Там дівчи­на сидячи підтанцьовує… Також є фото, де Наталя, вочевидь, вечеряє з Аліком тет-а-тет у затишній обстановці.

Кореспондент «ВЗ» зателефонувала Наталі, аби дізнатися, що «Міс Львів» «за­була» у Москві? Телефон дівчини не від­повідав. Написали їй приватне повідо­млення в Інстаграмі. Наталія відповіла: «В Москві у мене немає жодних справ: ні ділових, ні любовних. Знаходжуся тут ви­ключно з дружнього приводу. Прилетіла на день народження до друзів». Запита­ли її, хто такий Алік? «Це мій друг. Вибач­те, починається святкування дн. Давайте завтра, дякую», — відповіла.

Ми вирішили уважніше вивчити Інста­грам загадкового Аліка. Судячи з кон­тенту його сторінки, він є впливовим і заможним чиновником Російської Фе­дерації. Постить фото з Держдуми Росії, Судового департаменту при Верховному суді Росії. Є також фото, де він у поліцей­ській формі, але воно давніше, бо він там виглядає значно молодшим, ніж тепер. Вочевидь, робота у правоохоронних ор­ганах — це його минуле.

Львівська міс Наталія Болюх торік та­кож виставляла інстаграмні сторізи на фоні веж Кремля з червоними зірками. Коли ми поцікавились у неї, що робить у Москві, пояснила нашій журналістці, що була не у Москві, а в Амстердамі. А ві­део з Москви виставила… «просто так». «Це відео моїх російських друзів», — ска­зала Наталія Болюх. Згодом видалила ці відео зі свого сторізу.

Тоді ми принагідно запитали у Наталії, чи погодилася б взяти участь у конкур­сі краси в Росії. «Нічого не маю проти Ро­сії», — впевнено відповіла.

Фото з відкритих джерел

Схожі новини