«Вагітність була дуже легкою»
У подружжя Дубровських 12 років не було дітей. І ось у родині з’явилося відразу троє — Остап, Назар і Соломійка
/wz.lviv.ua/images/articles/_cover/379183/4424316922516608617327656516450790968655872n.jpg)
Петрові 41 рік, а його дружині Наталі — 40. Разом подружжя уже дванадцять років. Вони дуже хотіли мати дітей. І ось після багатьох років лікування 16 жовтня цього року у львівській родині Дубровських народилося троє малюків — два хлопчики і дівчинка! Журналіст «ВЗ» привітала новоспечених батьків з поповненням.
Щасливий батько розповідає: «Ми зверталися до різних лікарів. Проходили багато процедур, а потім раз, і все вдалося (усміхається. — Авт.). Хороша клініка „Альтернатива“ (клініка репродукції людини. — Авт.). Там нам допомогли. Перший хлопчик народився з вагою 2,500, другий — 1,900, дівчинка — 2,160. Жінка колись казала: „От би одразу кількох діток народити, і все“. Так і сталося».
Батько каже, донечку назвали Соломійкою. А над іменами хлопців батьки думали. Коли я зателефонувала до Наталі (жінка з дітками ще у пологовому на Батальній), вона розповіла: «А хлопчики будуть Остап і Назар. Думаю, це питання вже вирішене (усміхається. — Авт.)».
За словами батьків, умови для породіль у відремонтованому пологовому будинку хороші. Щоправда, медики кажуть, їм бракує персоналу. Сюди привозять жінок з різними ускладненнями з усієї області. На сьогодні два львівські пологові будинки закриті на карантин, тому пологовий на Батальній перевантажений.
Новонароджені хлопчики почуваються добре. Дівчинка народжувалася останньою, їй забракло кисню, тому її поклали спершу до реанімаційного відділення. Але уже днями, за словами батьків, Соломійку перевели до звичайного відділення. Проте і тепер дівчинка перебуває під особливим наглядом медиків.
Мама тим часом розповідає: «Діток зовсім нескладно було виносити. Мене не нудило. Вагітність була дуже легкою. (Післяопераційний період, за словами жінки, важчий. Зараз почувається вже краще. — Авт.). Пологи були швидкі. Їх приймала дуже професійна команда. Операцію (кесарів розтин) проводив досвідчений лікар Ігор Ковальчук. У палаті зі мною акушер-гінеколог Ілона Кошова. Мене поклали у чотиримісну палату, де зібралася весела компанія жінок, жодного дискомфорту не відчуваю».
Батьки не опускали рук і вірили, що матимуть дітей. Наталя каже: «До останнього сподівалася, надіялася і молилася…». У Львові є традиція: родинам з трійнею міська рада дає помешкання. Сподіваємося, що і ця родина опиниться серед щасливчиків, які вже отримали житло.