У Росії завершили слідство проти Савченко

  • 21.05.2015, 18:57
  • 902

Слідчий комітет Росії офіційно завершив розслідування кримінальної справи стосовно української льотчиці і депутата Надії Савченко. Про це повідомив адвокат українки Марк Фейгін, - повідомляє "Українська правда"

"Попереднє слідство закінчено, далі чекає ознайомлення з матеріалами справи", – сказав він.

За прогнозами адвоката, ознайомлення з матеріалами справи займе близько півтора місяця і завершиться в другій половині липня. "Тут 24 томи по 300 сторінок, спочатку почнуть знайомитися потерпілі, потім вже ми", – сказав Фейгін.

За словами захисника, до цих пір не ясно, де будуть судити Савченко. Агентству "Укрінформ" він додав, що суд, ймовірно, відбудеться у серпні.

Як відомо, Савченко звинувачують у причетності до вбивства двох російських журналістів, замах на вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом, з мотивів політичної ненависті і незаконний перетин кордону з Росією.

Савченко була викрадена луганськими бойовиками в червні минулого року і насильно вивезена в Росію, де з тих пір перебуває у в'язницях. За цей час вона провела кілька тривалих голодувань, стала депутатом Верховної Ради і делегатом України в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Її звільнення неодноразово вимагали представники західних країн і міжнародних організацій.

Схожі новини