Розбіжності у поглядах на ситуацію в Україні досі зберігаються

  • 17.10.2014, 14:10
  • 1 422

Робочий сніданок за участю президентів України й Росії Петра Порошенка й Володимира Путіна завершився у префектурі Мілану, зустріч тривала майже півтори години.

Про це повідомляє РІА "Новости".

Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці заявив, що за підсумками зустрічі лідерів у розширеному форматі в рамках саміту АСЕМ зроблено важливий крок у дискусії по Україні.

"Ми зробили важливий крок у дискусії по Україні... Вважаємо важливим включити Росію у вирішення міжнародних проблем", — сказав він журналістам.

"Ми зустрілися сьогодні, щоб обговорити ситуацію в Україні. У дискусії зроблено перший крок, хоча зберігається й багато розбіжностей. Це зрозуміло, але є бажання знайти рішення, що дає надію на пошук розв'язання", — заявив він. Ренці оптимістично налаштований щодо перспектив пошуку вирішення української кризи.

Італійський прем'єр сказав, що на вироблення такого вирішення потрібно час: "Воно не може бути знайдене негайно, але ми продовжимо роботу в найближчий години, дні, місяці".

Ренці подякував Порошенку й Путіну за приїзд до Мілану.

Крім Путіна й Порошенка в переговорах взяли участь прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, прем'єр Великобританії Девід Кемерон, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд, а також керівники Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу й Герман ван Ромпей.

Робочий сніданок пройшов у рамках X саміту форуму "Азія-Європа" (АСЕМ), який у п'ятницю завершується в Мілані.

Сьогодні Порошенко ще раз зустрінеться з Путіним.

"О 13 годині за центральноєвропейським часом заплановано проведення ще одного раунду переговорів у широкому форматі", — повідомляє прес-служба Глави держави.

Схожі новини