Партія Меркель пригрозила українській владі санкціями

  • 08.02.2014, 21:08
  • 1 113

Канцлер ФРН наголосила, що українське керівництво повинно припинити і надалі відмовляти в елементарних громадянських правах

Якщо в Україні й надалі порушуватимуть права людини, то Християнсько-демократичний союз, який очолює канцлер ФРН Анґела Меркель, вимагатиме санкцій.

Про це йдеться в резолюції, ухваленій федеральним правлінням ХДС 8 лютого, повідомляє Deutsche Welle.

"Якщо українське керівництво й надалі відмовлятиме в елементарних громадянських правах, то ми виступатимемо за те, щоб міжнародна спільнота запровадила санкції стосовно окремих персон, проти пригноблювачів", — зазначено в резолюції.

Також Меркель наголосила, що нині все ще робить ставку на досягнення компромісу шляхом переговорів між українською владою та опозицією.

Разом із тим правління ХДС привітало спільну пропозицію ЄС і США — надати Україні допомогу і цим урятувати її від банкрутства.

"У відповідь ми очікуємо від київського уряду реформ, які гарантуватимуть права людини та оживлять економіку країни", — йдеться в документі.

"Ми хочемо в Україні абсолютно однакового... Якщо в нюансах є розбіжності, то ми повинні про це відкрито говорити", — сказала Анґела Меркель.

Схожі новини