Передплата 2024 «Добрий господар»

Хабар за встановлення втрати працездатності

Викрито заввідділення Львівської обласної клінічної лікарні

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито завідувача відділення комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна лікарня" на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, лікар, будучи головою лікарсько-експертної комісії, вимагав та одержав 1500 дол. США від працівника підприємства за надання висновку щодо втрати працездатності внаслідок хронічних професійних захворювань.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК України після передачі усієї суми неправомірної вигоди.

Наразі тривають слідчі дії. Вирішуються питання щодо повідомлення лікарю про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції Львівської області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Як дізнались журналісти, на хабарі затримали завідувачку профпатологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Віру Дячкову.

У лікарні коментарів не дають. Відомо, що генеральний директор КНП ЛОР Львівська обласна клінічна лікарня Михайло Гичка у відпустці.

А тим часом…

12 000 дол. США за паспорт громадянина України – викрито посадовця міграційної служби Львівської області

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито посадовця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець організував схему систематичного одержання неправомірної вигоди за виготовлення іноземцям паспортів громадян України, в тому числі для виїзду за кордон. Завдяки цьому фактично відбувалась легалізація особи на території держави, без законних на те підстав.

Фігурант забезпечував видачу іноземцям дійсного паспорту на ім’я сторонньої особи з фотографією замовника. Вартість «послуги» становила 12 000 дол. США.

Його затримано в порядку ст. 208 КПК України після передачі частини неправомірної вигоди у розмірі 2 000 дол. США.

Наразі тривають слідчі дії. Вирішуються питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади. Встановлюється коло усіх причетних до злочину осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Читайте також: «Підозрювана стверджує, що одружилась з чоловіком у РФ. Вела спільний побут»

Схожі новини