Найбільше книжок з медицини видав професор Михайло Регеда
Колись письменник Жуль Ренар казав, що талант — питання кількості. «Талант не у тому, щоб написати одну сторінку, а у тому, щоб написати їх триста». Але, як переконана керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, він тоді ще не знав, що в Україні через багато років унікальний український науковець напише не триста, а 16 739 сторінок наукової літератури з медицини
Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України львів'янин Михайло Степанович Регеда упродовж своєї професійної діяльності сам і у співавторстві написав і видав 79 книг з медицини!
А це — 25 років щоденної наукової праці задля розвитку вітчизняної медицини. Практично, по три наукові книги у рік! Серед них 50 монографій, 15 навчальних посібників, 3 підручники для студентів-медиків, 11 довідників. Тематика книг стосується захворювання органів дихання, алергічних і професійних хвороб, фізіотерапії, невідкладних станів.
Кожен студент-медик чи практикуючий лікар користується книгами Михайла Регеди. Найбільш затребувані з них: «Невідкладні стани», «Пульмонологія», «Патофізіологія», «Фізіотерапія», «Невідкладна медична допомога при гострих отруєннях». Серед ТОП-5 наукової літератури найпопулярнішими є «Екзогенний алергічний альвеоліт», «Пневмонія», «Бронхіальна астма», «Запалення — типовий патологічний процес», «Плеврити».
Національний реєстр рекордів офіційно визнав професора Михайла Регеду рекордсменом України у номінації «Автор і співавтор найбільшої кількості книг з медицини». Досягнення увійшло до найбільш престижної категорії рекордів — «Наука і Технології».