Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Дарина Зевіна — дворазова чемпіонка Європи!

Усього ж на першості континенту з плавання українці здобули сім нагород

На чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який відбувся у французькому Шартрі, українці завоювали сім медалей. Киянка Дарина Зевіна (на фото) стала дворазовою чемпіонкою Європи.

Спочатку Зевіна перемогла на 100-метрівці на спині. А в завершальний день змагань Даша тріумфувала тим же стилем на дистанції вдвічі довшій — 2:01.97. Це новий рекорд чемпіонатів Європи. Попередній належав також Зевіній. Рік тому в польському Щеціні Дарина пропливла 200 м на спині за 2:02.25.

Сергій Фролов фінішував другим у плавальному марафоні — на 1500-метрівці вільним стилем. Свій особистий рекорд Сергій покращив майже на п'ять секунд. Ігор Борисик на дистанції 200 м брасом був другим, третім тут фінішував Андрій Коваленко. А у жінок на цій дистанції “бронзу” завоювала Ганна Дзеркаль. Нарешті, на дистанції 50 метрів батерфляєм бронзову нагороду виборов Андрій Говоров.