російські окупанти завдали масованих ударів по об'єктах Нафтогазу на Полтавщині та Харківщині
- 27.06.2026, 13:30
- 129
російські загарбники атакували виробничу інфраструктуру Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях, застосувавши балістичне озброєння та ударні безпілотники. Унаслідок ворожих обстрілів зафіксовано руйнування промислових потужностей підприємства, проте, на щастя, обійшлося без людських жертв та постраждалих
Протягом останніх двох днів для ударів по нафтогазових об'єктах ворог використав щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з небезпечною касетною бойовою частиною, а також масово залучив ударні БпЛА. Голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький повідомив, що під час атаки під ворожий удар потрапив вахтовий автобус, який саме займався перевезенням працівників одного з виробничих об'єктів компанії. Транспортний засіб зазнав суттєвих ушкоджень, але ніхто з людей у салоні не постраждав. Наразі на місцях влучань працюють профільні фахівці, які проводять детальну оцінку оперативних наслідків ворожої атаки та розробляють план відновлювальних робіт.