BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

російські окупанти завдали масованих ударів по об'єктах Нафтогазу на Полтавщині та Харківщині

  • 27.06.2026, 13:30
  • 129

російські загарбники атакували виробничу інфраструктуру Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях, застосувавши балістичне озброєння та ударні безпілотники. Унаслідок ворожих обстрілів зафіксовано руйнування промислових потужностей підприємства, проте, на щастя, обійшлося без людських жертв та постраждалих

Фото: Нафтогаз
Фото: Нафтогаз

Протягом останніх двох днів для ударів по нафтогазових об'єктах ворог використав щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з небезпечною касетною бойовою частиною, а також масово залучив ударні БпЛА. Голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький повідомив, що під час атаки під ворожий удар потрапив вахтовий автобус, який саме займався перевезенням працівників одного з виробничих об'єктів компанії. Транспортний засіб зазнав суттєвих ушкоджень, але ніхто з людей у салоні не постраждав. Наразі на місцях влучань працюють профільні фахівці, які проводять детальну оцінку оперативних наслідків ворожої атаки та розробляють план відновлювальних робіт.