BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Генічеський міст на Арабатській стрілці остаточно обвалився після нещодавнього удару ЗСУ

  • 27.06.2026, 14:15
  • 152

Важливий для логістики окупантів Генічеський міст, який сполучає материкову частину з Арабатською стрілкою, зазнав руйнації та став непридатним для використання. Конструкція автомобільного шляхопроводу не витримала навантаження та впала під час спроби проїзду транспортного засобу

Фото: SPRAVDI
Фото: SPRAVDI

Цей інцидент став логічним продовженням успішної військової операції Сил оборон України, які кілька днів тому завдали по об'єкту точкових ударів за допомогою далекобійних ударних безпілотників. Внаслідок отриманих раніше критичних пошкоджень опорні елементи та перекриття споруди були суттєво послаблені, що й призвело до остаточного руйнування мосту під час його експлуатації російськими загарбниками. Цей автошлях активно використовувався ворогом для переміщення живої сили та забезпечення військової логістики окупаційної армії, тож його виведення з ладу суттєво ускладнить логістичне сполучення загарбників у цьому регіоні.