Україна повернула з російського полону ще 160 захисників
- 26.06.2026, 16:30
- 167
Сьогодні відбувся черговий обмін, завдяки якому з неволі додому повернулися 160 українських військовослужбовців. Усі звільнені воїни перебували в руках окупантів ще з 2022 року
Додому повернулися представники Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, а також бійці Державної спеціальної служби транспорту. Серед евакуйованих — оборонці Маріуполя та комбінату «Азовсталь», а також військові, які тримали оборону на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Наразі триває робота координаційного штабу та профільних служб щодо кожної особи, яка досі перебуває в неволі. Окрему подяку висловлено підрозділам на передовій, які активно поповнюють обмінний фонд для забезпечення подальших етапів звільнення як військових, так і цивільних українців.