Зеленський поговорив із премʼєр-міністром Британії Стармером: деталі
- 07.07.2025, 19:30
- 270
Президент України Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, під час якої, зокрема обговорили додаткове фінансування для виробництва дронів. Також сторони обговорили очікування від зустрічі «коаліції охочих»
Про це повідомив президент у соціальних мережах.
Під час розмови Стармер висловив співчуття з приводу нещодавніх російських масованих обстрілів по Україні. Лідери обговорили додаткове фінансування в липні для українського внутрішнього виробництва дронів — передусім перехоплювачів.
Також сторони обговорили очікування від зустрічі «коаліції охочих», яка відбудеться в Римі «вже через кілька днів». Раніше видання Le Monde із посиланням на заяву Єлисейського палацу писало, що нову зустріч «коаліції охочих» проведуть 10 липня.
«Працюємо над тим, щоб рішення були максимально сильними», — наголосив Зеленський.