Передплата 2025 ВЗ

В Охматдиті після обстрілу 8 липня 2024 року усі відділення та корпуси відновили роботу

  • 05.05.2025, 13:30
  • 269

В Охматдиті відновили роботу усі корпуси та відділення після обстрілу 8 липня 2024 року. Процес відновлення Охматдиту включав відбудову лікувально-діагностичного, хірургічного, токсикологічного та адміністративного корпусів, а також трансформаторної підстанції

Фото: Суспільне
Фото: Суспільне

Про це повідомляє пресслужба київської дитячої лікарні у Facebook.

Наслідки ракетного удару 8 липня 2024 року були значними.

В новому Лікувально-діагностичному корпусі виконали протиаварійні роботи. Наразі на капітальний ремонт оголошено тендер, який заплановано на першу половину травня 2025 року. Відновлення корпусу фінансуватиметься благодійним фондом «Охматдит — Здорове дитинство».

В хірургічному корпусі провели технічне обстеження, розробили медичне завдання та програму. За підтримки Світового банку залучено компанію для підготовки завдання на проєктування. Закупівлю на проєктування оголосили 12 березня 2025 року, звіт з оцінки направлено на погодження до Світового банку 25 квітня 2025 року.

В токсикологічний корпус, який є памʼяткою архітектури, створили науково-проєктну документацію, оголосили закупівлю на консерваційні роботи. Переможцем тендеру стала компанія «Спецсервіс». Фінансування консервації забезпечено через платформу United24, початок робіт заплановано на травень 2025 року.

В адміністративному корпусі, який також є памʼяткою архітектури, будівельні роботи з консервації запланували на травень 2025 року, фінансування здійснюватиметься через UNITED24.

Відновлення трансформаторної підстанції: для розробки проєктно-кошторисної документації підписали контракт з компанією «ІК Укренерго», наразі обладнання доставлено до корпусу. Після розробки та експертизи очікується тендер та будівельні роботи.

Попри руйнування, медичний заклад не зупиняв роботу та продовжував надавати допомогу понад 500 пацієнтам щодня. Після обстрілу лікарня провела першочергові протиаварійні заходи для захисту будівель від зовнішніх впливів. Це дозволило збільшити кількість прийнятих пацієнтів на 15% порівняно з довоєнною часом та забезпечити належні умови лікування протягом опалювального сезону.