BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Під час замаху на мене загинули люди в Офісі президента: Зеленський

  • 12.02.2025, 14:30
  • 892

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що його прагнули вбити. А під час одного із замахів на нього загинули люди всередині Офісу президента

Фото: ТСН
Фото: ТСН

Про це він сказав під час інтерв'ю для Guardian.

Президент розповідав про події на початку повномасштабного російського вторгнення, коли росія пропонувала «мирну» угоду, яка, за його словами, вимагала зради українських національних інтересів.

Крім того, у цей час до нього «відправляли посильних», зокрема від депутатського корпусу, які «приходили й казали, що „завтра нас окупують, треба бігти“». Також йому телефонували лідери різних країн і просили виїхати.

«Був тиск із різних боків. Були люди, які хотіли [мене] вбити, були постріли. Загинули деякі люди тут, всередині нашого Офісу. Були інші люди наші, які захищали… Була висадка десанту», — заявив Зеленський.

Читайте також
Зеленський пішов на діалог із Порошенком, щоб подолати затяжну кризу в парламенті
02.06.2026
Зеленський пішов на діалог із Порошенком, щоб подолати затяжну кризу в парламенті

Минулого тижня сталася подія, яку називають політичною сенсацією: лише вдруге за сім років свого правління шостий президент України Володимир Зеленський зустрівся із президентом п’ятим, лідером парламентської опозиції Петром Порошенком. Перша така зустріч нинішнього глави держави разом з його головним опонентом та іншими політиками відбулася на початку повномасштабного вторгнення рф — домовилися спільно працювати на оборону від ворога