Передплата 2025 ВЗ

У ЗСУ створюють підрозділи рекрутингу для залучення добровольців

  • 25.11.2024, 10:35
  • 751

В Україні, у листопаді 2024 року, головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський доручив командирам бригад створити штатні підрозділи рекрутингу. Це нововведення спрямоване на покращення організації залучення добровольців до лав ЗСУ

Фото: Генеральний штаб Збройних сил України
Фото: Генеральний штаб Збройних сил України

Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України. У відомстві зазначають, що нові підрозділи дозволять ефективніше координувати та супроводжувати заходи з вербування.

Ще в жовтні командирам бригад надали право залучати добровольців безпосередньо до військових частин, оминаючи територіальні центри комплектування. До цього часу у ЗСУ діяли рекрутингові центри в окремих видах військ, зокрема в Сухопутних, Військово-морських, Десантно-штурмових військах, Силах спеціальних операцій та територіальної оборони.

У Генштабі наголошують, що ці структури й надалі вдосконалюють свої можливості, розширюючи підходи до залучення нових захисників України.

Читайте також
Юрій Луценко: «Якщо політик не воював, він не зможе представляти свій народ!»
25.02.2025
Юрій Луценко: «Якщо політик не воював, він не зможе представляти свій народ!»

Третю річницю широкомасштабно­го вторгнення українці зустріли в абсолютно нових реаліях: три роки ми мали підтримку нашого головно­го союзника — Сполучених Штатів Америки, але прихід Трампа у Білий дім перевернув все з ніг на голову. Америка веде прямі переговори з путіним: говорять про долю Украї­ни без України, і, схоже, українська влада розгублена і не зовсім розуміє, як далі діяти