Передплата 2025 «Добрий господар»

Ухвалили рішення збільшити кількість мобільних вогневих груп ППО: відбулася Ставка Головнокомандувача

  • 11.11.2024, 16:15
  • 512

Президент Володимир Зеленський 11 листопада скликав Ставку та заслухав доповіді військового керівництва, зокрема — говорили про ситуацію на фронті та зміцнення позицій ЗСУ

Фото із соцмереж Володимира Зеленського
Фото із соцмереж Володимира Зеленського

Про це глава держави написав у мережі.

Так, Зеленський заслухав доповідь щодо подальшого посилення ППО — під час Ставки ухвалили рішення про збільшення кількості мобільних вогневих груп у регіонах, які є пріоритетними цілями для рф.

«Була доповідь щодо комплексної програми проти російських КАБів. Є перспективні технологічні рішення», — заявив президент.

За його словами, він також заслухав доповідь щодо поточного стану української ракетної програми, зокрема — розробки власних керованих авіабомб.

Вказано, що Зеленський дізнався про рішення головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про суттєве посилення найскладніших напрямків — Курахівського та Покровського.

Тим часом у курській області ЗСУ продовжують стримувати за межами України майже 50-тисячне вороже угруповання.

«Якби не стійкість наших воїнів, то ці десятки тисяч ворогів з найкращих російських ударних частин штурмували би наші позиції на Покровському, Курахівському або Торецькому напрямках, що суттєво погіршило б ситуацію на фронті.
Зараз вони, виконуючи наказ свого військового керівництва, намагаються витіснити наші війська та просунутися вглиб території, яку ми тримаємо під контролем», — зауважив Головнокомандувач.

Також він наголосив, що задача ЗСУ на курськомунапрямку — стримувати та знищувати ворога на його землі.