Замість подарунків для молодят — донат на ЗСУ
Незвичне весілля справили хмельничани Віра Степанюк і Михайло Кузьмук. Від гостей не приймали ні квітів, ні інших дарунків, а пропонували їм зробити донат на ЗСУ. І гості вкидали у скриньку свої пожертви. Таким чином молодята зібрали 26 тисяч 740 гривень!
![Віра Степанюк та Михайло Кузьмук. Фото зі соцмереж](https://wz.lviv.ua/img/360x200/0/vesillia-ce76700d.jpg)
Волонтер зі Старокостянтинова Сергій Жмурко розповів, що ці кошти молодята перерахували місцевій громадській організації для виконання замовлень стрілецького батальйону, де проходить службу тато Віри — Олександр Васильович. Цей військовий підрозділ героїчно утримує позиції на Покровському напрямку, де зараз тривають важкі бої.
Віра й Михайло кохають одне одного вже не один рік. Вона нещодавно закінчила Хмельницький економічний коледж, а він служить у ЗСУ за контрактом. Молодята хотіли одружитися раніше, однак родину нареченої спіткало горе: під Бахмутом загинув її брат Олександр. Тому аж тепер закохані побралися.
Прибувши з фронту на весілля, Олександр Степанюк сказав, що дуже пишається своєю донькою і зятем.