Чоловік із мему «Побацим-побацим» служить у ЗСУ
- 25.07.2024, 20:20
- 540
Герой мему майже 10-річної давнини «Побацим-побацим» на ім'я Іван зараз проходить службу в Збройних силах України. Він — навідник самохідної артилерійської установки M109
![Фото: 33 окрема механізована бригада](https://wz.lviv.ua/img/360x200/f/z-c7855bb4.jpg)
Про це розповіли у 33 окремій механізованій бригаді, де й служить Іван.
![](/files/%D0%BF.jpg)
Герой мему родом із Тернополя. У бригаді розповідають, що чоловік служив у війську ще у 2016−2019 роках, але згодом звільнився з армії. Коли ж почалося повномасштабне вторгнення росіян, Іван був на заробітках за кордоном. Навесні 2022 року він повернувся додому та до війська.
Іван став відомий завдяки мему, який зняли ще в роки Революції гідності. Тоді Іван брав участь в акціях протесту, про що дізналися в районному відділку тернопільської міліції. Коли хлопець повернувся додому, правоохоронці викликали його на допит, під час якого й народився відомий мем.