У відкритому басейні «Динамо» — реабілітація захисників
Львівська міська рада забере в комунальну власність відкритий басейн «Динамо» на вулиці Стуса, який простоює уже понад двадцять років. Після реконструкції там постане структурний підрозділ Реабілітаційного центру «Незламні»
У цьому підрозділі проходитимуть реабілітацію поранені на фронті захисники України. Басейн належить громадській організації «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства „Динамо“ України». Це «Динамо» давно вже доведено до ручки… У Ратуші кажуть, після ремонту басейн знову стане доступним для львів'ян. Також тут зможуть тренуватися й проводити змагання професійні спортсмени.