У Львові попрощалися із військовим, письменником Василем Паламарчуком «Адвокатом»
- 10.07.2024, 12:30
- 345
Заупокійна молитва відбулася у Гарнізонному храмі імені Петра та Павла. Поруч на площі Ангелів експонують фото та цитати полеглого захисника
![Фото ВЗ](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/f5c4c98609994870acb68a3be54c2272-6c23d1c2.jpg)
Василь Паламарчук — уродженець міста Миргород Полтавської області. Проживав у місті Олешки, займався адвокатською діяльністю. Був письменником, автором книги «Військовий непотріб» про реалії військової служби.
![](/images/articles/2024/07/a4de7f1e-fa5d-4dbb-858b-2873fd79da95.jpg)
Протягом 2014−2015 років виконував бойові завдання у зоні антитерористичної операції у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
На початку повномасштабного вторгнення російської федерації долучився до лав 206-го окремого батальйону територіальної оборони 241-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ». Відбивав від російських окупантів Київщину, звільняв Херсонщину, боровся із окупантами на Харківщині і Донеччині.
![](/images/articles/2024/07/d397d1bc-7aa3-4e5f-a66c-d11d5bfacfdd.jpg)
За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест», відзнаками Міністерства оборони «Захиснику України» та «За поранення».
![](/images/articles/2024/07/fc01101f-6fb7-444c-8a8a-e4a73fd220cc.jpg)
В останню путь також провели Максима Купецького. Уродженець села Нова Скварява Львівської області. Після завершення навчання проходив військову службу в Черкасах у лавах військ протиповітряної оборони. На початку повномасштабного вторгнення російської федерації приєднався до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Під час служби отримав звання «молодший сержант».