Передплата 2024 «Добрий господар»

У Львові запрацювало оновлене відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених

  • 01.07.2024, 16:25
  • 589

У Львівській Обласній Клінічній Лікарні запрацювало оновлене відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених

Фото: Максим Козицький
Фото: Максим Козицький

Як повідомив голова ОВА Максим Козицький, відділення суттєво підсилить роботу пологового корпусу.

«Тепер у медзакладі надають повний комплекс допомоги вагітним, породіллям і немовлятам. Дихальна підтримка, сурфактантна терапія, використання донорського грудного молока, спеціалізоване лікування сітківки ока, раннє втручання і це ще далеко не повний перелік можливостей. Тут подбали про все необхідне для виходжування передчасно народжених діток, тож їх не треба буде транспортувати в інші медзаклади. Також створили умови для того, щоб батьки могли перебувати зі своїми дітьми цілодобово», — йдеться у повідомленні.

Майже 3 мільйони гривень з обласного бюджету скерували на встановлення системи вентиляції в оновленому відділенні інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

Ще 2 мільйони та 300 тисяч гривень виділили на ремонт приміщень відділення реабілітації раннього дитинства в неонатологічному корпусі лікарні.

За словами голови ОВА, це відділення планували відкрити ще у лютому 2022 року, проте, через збройну агресію росії, відкриття перенеслося.

Схожі новини