Передплата 2024 «Добрий господар»

У Львові судили двох громадян України, які воювали на боці окупаційних військ рф

  • 27.06.2024, 19:30
  • 818

У Львові судили двох осіб, які воювали на боці окупаційних військ рф. Їм призначено по 15 років тюрми із конфіскацією майна

Фото: НТА
Фото: НТА

«Прокурори в суді довели, що у 2022 році мешканці Донеччини та Луганщини добровільно перейшли на бік ворога. Вони вступили до незаконних збройних формувань „народної міліції“ терористичної організації „днр“ та „лнр“. Чоловіки отримали військову форму, зброю. Вони проходили службу у складі стрілецького полку та мотострілецького батальйону різних воєнізованих формувань. Їх було зараховано на посади стрільців», — йдеться в повідомленні.

За час проходження військової служби засуджені виконували різні завдання, пов’язані з веденням бойових дій проти Збройних Сил України. Зокрема, укріплювали вогневі позиції зс рф для ведення бою, забезпечували безпеку місць перебування армії окупанта, облаштовували окопи, бліндажі та несли караульну службу по охороні території.

Окрім цього, житель Луганщини здійснював охорону складу паливно-мастильних матеріалів окупованого нафтопереробного заводу у місті Лисичанськ.

Обох учасників окупаційних військ затримали Сили оборони України. Чоловіків визнано винними. Їх засуджено за державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258−3, ч. 2 ст. 260 ККУ) і призначено по 15 років тюрми із конфіскацією майна кожному.

Схожі новини