Унаслідок аварії у Червоноградському районі травмувалися девʼятеро людей
- 01.06.2024, 12:25
- 389
Дорожньо-транспортна пригода сталася 31 травня приблизно о 23:10 на вулиці Промисловій у Червонограді
![Фото поліції із місця аварії](https://wz.lviv.ua/img/360x200/9/img5016-4c1db4f2.jpg)
Як попередньо повідомили правоохоронці, відбулося зіткнення мікроавтобуса «Volkswagen Transporter», яким керував 41-річний мешканець Волинської області, та автомобіля «Mazda 6» під керуванням мешканця одного з сіл Червоноградського району.
Унаслідок ДТП отримали травми дев’ять людей: водій легковика та два його пасажири — чоловіки віком 26 і 47 років — обидва з Червонограда, а також водій та п’ять пасажирів мікроавтобуса — 17-річний хлопець і 55-річна жінка з Червоноградського району та три мешканки Волинської області віком 34, 38 і 41 рік.
Їх госпіталізовано.
Правоохоронці встановлюють обставини події.