Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Президент Франції здійснить державний візит у Німеччину

  • 26.05.2024, 10:45
  • 362

Президент Франції Емманюель Макрон 26 травня прибуває до Німеччини з триденним державним візитом. Це буде перший державний візит французького лідера до Німеччини за 24 роки

Емманюель Макрон. Фото: РБК
Емманюель Макрон. Фото: РБК

Про таке пише Reuters.

Макрон, якого супроводжує у поїздці дружина Бріжит, розпочне свій візит із зустрічі в Берліні з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Наступного дня, 27 травня, він вирушить до Дрездена, а 28 травня — до Мюнстера.

Але, мабуть, найважливішою частиною його поїздки стане засідання у Мерзебурзі, неподалік від Берліна, де уряди обох країн намагатимуться знайти спільну мову з двох основних питань — оборони та конкурентоспроможності.

Франція та Німеччина також намагатимуться знайти спільну мову щодо порядку денного ЄС на наступні п’ять років, зважаючи на очікувані сильні результати ультраправих на парламентських виборах у червні, що ускладнить ухвалення рішень в ЄС.

Візит Макрона розглядатиметься як перевірка німецько-французьких відносин, які є рушійною силою формування політики ЄС, пише Reuters. І це все на тлі серйозних викликів для Європи: від війни в Україні до можливого обрання Дональда Трампа президентом США.

Схожі новини