Передплата 2024 ВЗ

«Частина монобільшості отримала вказівку не підписувати винесення на голосування у другому читанні законопроєкту про заборону московської церкви»

  • 22.05.2024, 13:28
  • 392

Петро Порошенко на брифінгу у Верховній Раді повідомив журналістам, що погоджувальна рада у вівторок підтримала винесення на голосування у другому читанні законопроєкту про заборону московського патріархату в Україні

«Рішення про розгляд у другому читанні питання московської церкви погоджувальна рада одноголосно прийняла вчора. Передбачена наступна процедура: народні депутати здають 226 + підписів, і як тільки голова Верховної Ради отримає ці 226 підписів, він зобов’язаний поставити це питання на розгляд. Все просто. Але на сьогоднішній день частина від монобільшості отримала вказівку не підписувати», — сказав лідер «Євросолідарності»."

І тоді в мене прохання до вас як до журналістів, будь ласка, я попрошу, щоб сьогодні був оприлюднений список, хто підписав. І щоб у вас були питання до тих, хто не підписує - які справжні причини. Чи вказівки опзж, чи вказівки Банкової? Мені, чесно кажучи, ні та, ні та відповідь не подобається, бо це знищення парламентаризму", — зауважив Порошенко.

За його словами, вже зібрано більше сотні підписів.

«І це зібрано за кілька годин. Я думаю, що цей процес не зупинити, тому що тут кожен дає собі відповідь, а як він буде дітям відповідати за захист московської церкви», — резюмує Порошенко.

Схожі новини