Передплата 2024 «Добрий господар»

росіяни намагатимуться просунутися далі на Харківщині для створення буферної зони вздовж кордону, — Остін

  • 20.05.2024, 17:30
  • 420

Війська рф намагатимуться просунутися далі на Харківщині, щоб створити буферну зону вздовж українського кордону

Ллойд Остін. Фото Армія Інформ
Ллойд Остін. Фото Армія Інформ

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін на відкритті засідання «Рамштайн».

"Ми зустрічаємося у складний момент. Путінські загарбники розпочали черговий наступ на територію суверенної України. Наступними тижнями кремлівські війська спробують просунутися далі й спробують створити буферну зону вздовж українського кордону. Це важка і небезпечна боротьба, але захисники України проявляють надзвичайну мужність і майстерність. Вони використовують можливості, які надала ця Контактна група. Новий наступ Путіна на Харків підтверджує важливість цієї Контактної групи", — пояснив Остін.

Він запевнив, що союзники продовжать надавати Україні підтримку, якої вона потребує, а також наголосив, що Штати, як і раніше, сповнені рішучості зробити свій внесок".

Остін зазначив, що завдяки ухваленому в Конгресі фінансуванню, США надаватимуть «суттєві» пакети допомоги Україні у галузі безпеки, що «змінить ситуацію в цій боротьбі».

«І ви побачите, як тиждень за тижнем в Україну надходить постійний потік американської допомоги. Президент Байден оголосив про додатковий пакет на суму 400 мільйонів доларів на початку цього місяця, і це допоможе Україні захистити Харків та інші прифронтові райони, що зазнають нової російської загрози. Ми вже надали Україні багато з її першочергових потреб, і ще більша допомога вже на підході», — заявив глава Пентагону.

Також він зазначив, що питання протиповітряної оборони посідатимуть важливе місце у сьогоднішньому порядку денному засідання, і він «закликатиме всіх наших шановних союзників і партнерів іще раз оцінити свої можливості з надання Україні засобів ППО, яких вона так гостро потребує».

Глава Пентагону додав, що очікує сьогодні повідомлень від морської коаліції, коаліції з протиповітряної та протиракетної оборони.

Схожі новини