Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Американець із 2013 року не користується туалетним папером: він зекономив чималу суму

  • 01.05.2024, 19:45
  • 1 253

Чоловік заощадив тисячі доларів, не купуючи туалетний папір протягом десяти років

Робін Грінфілд. Фото SWNS
Робін Грінфілд. Фото SWNS

37-річний американець Робін Грінфілд припинив користуватися туалетним папером у 2013 році та незабаром дослідив, що листя однієї рослини має ідеальний розмір та текстуру для таких самих функцій.

Спочатку Робін замінив папір залишками серветок. Чоловік стверджує, що заощадив тисячі доларів, не купуючи жодного рулону протягом десяти років.

Тепер замість паперу він використовує лист рослини.

Робін розповів, що використовує для гігієни після туалету лист лікарського живокосту, бо він має ідеальний розмір і текстуру.

Еколог Робін вважає, що заощадив значну суму. Він хоче спонукати інших відмовитись від звичайного рулону туалетного паперу.

«Використання туалетного паперу сприяє вирубці лісів та масовому використанню викопного палива для транспортації», — пояснив чоловік.

Робін закликає вирощувати вдома власні рослини, які замінять папір.

Науковець виявив цю рослину, що росте в Африці та Південній Азії, п’ять років тому. За його словами, кожен аркуш — розміром зі шматок туалетного паперу, а його м’яка текстура робить його чудовою альтернативою. Також листя має приємний аромат.

Робін додав, що рослину можна просто посадити вдома, щоб туалетного паперу вистачило на все життя.

«Зараз ми повністю залежимо від корпорацій, які заробляють мільйони, знищуючи планету.

Викопне паливо та великі фабрики викликають великі руйнування, а вирощувати власний туалетний папір весело та екологічно", — підсумував еколог.

Відомо, що середній американець витрачає 11 198 доларів на туалетний папір упродовж життя.

Схожі новини