Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Світлина Тустані потрапила до переліку кращих на конкурсі Вікіпедії (ФОТО)

  • 02.04.2024, 13:35
  • 892

Понад сто кращих фото за результатами оцінювання журі опублікував конкурс «Вікі любить пам’ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine»

Фото Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine Тустань (Tustan')
Фото Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine Тустань (Tustan')

Знімки обрали з майже 20 тисяч зображень пам’яток української культурної спадщини, які учасники та учасниці конкурсу завантажили у 2023 році. З них 3239 фото потрапили до оцінювання у «якісній номінації».

За результатами оцінювання журі визначили кращі зображення фотоконкурсу, які представляли Україну на міжнародному етапі. До цього переліку потрапило фото Романа Бекаса «Городище літописного міста Тустаня. Урич, Львівська область».

«Якість фото Тустані з цієї вибірки — як у зображення з дрону, з певним компромісом технічної якості, проте в основному усі фото [серії робіт автора] виграють від продуманої композиції і ракурсу, а також дуже вдало вибраного часу зйомки — у сонячний осінній день, що дозволяє максимально виразно презентувати пам’ятку у супермальовничому природному оточенні та захопити піднесені емоції глядачів за рахунок цієї колористості», — пояснила членкиня журі Наталія Шестакова.

Фото зробили 15 жовтня 2019 року.

Як відомо, із 1 квітня до 1 листопада комунальний заклад Львівської обласної ради Державний історико-культурний заповідник «Тустань» приймає відвідувачів з 10:00 до 18:00.

Схожі новини