Мурчик подорожував під капотом
Любов до тепла, якого домашнім тваринам у ці зимові дні так бракує, змусила одного з домашніх котів знайти собі нестандартний притулок. Мишолов заховався під капотом легкового автомобіля, біля теплого двигуна
![Киця-мандрівниця виглядає з-під двигуна. Фото з сайту ТСН](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/kit-54535031.jpg)
Нове місце настільки сподобалося мурчикові, що він не покинув його, коли власник автівки завів її і із Закарпаття узяв курс на Хмельниччину. Мандрував отак майже дві сотні кілометрів. Незвичного мандрівника помітили лише у Стрию, де закарпатця зупинили патрульні поліцейські. Оглядаючи машину, звернули увагу водія на «сторонню особу» в його транспортному засобі. Дуже здивувалися, адже під час швидкого руху тварина могла випасти і загинути.
До слова, водій належно оцінив свого пухнастого напарника. Не став проганяти приблуду, а привіз його до себе додому.
Свого часу «Живий куточок» розповідав, як в одному з легковиків, який через поломку довго стояв у гаражі, пташка звила гніздо і вивела в ньому пташенят. Машину взялися експлуатувати лише після того, як жовторотики виросли, почали літати і навчилися самі собі шукати їжу.