Передплата 2024 ВЗ

росія накопичила чимало крилатих ракет на зиму, — британська розвідка

  • 21.11.2023, 12:15
  • 306

рф утримується від запуску своїх основних крилатих ракет повітряного базування зі свого парку важких бомбардувальників вже майже два місяці, що, ймовірно, дозволяє їй накопичити значний запас цієї зброї для обстрілів інфраструктури України взимку

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії.

Відомо, що з 18 по 19 листопада 2023 року росія запустила близько 50 безпілотних літальних апаратів іранського виробництва «Шахед» — переважно у напрямку Києва. Їх запускали хвилями за двома напрямками — від Курська на схід та від Краснодара на південний схід.

«Однією із цілей росії, ймовірно, було послаблення української протиповітряної оборони, щоб сформувати бойовий простір напередодні будь-якої скоординованої зимової кампанії з ударів по енергетичній інфраструктурі України», — йдеться у звіті Міноборони Британії.

рф вже майже два місяці утримується від запуску своїх основних крилатих ракет повітряного базування зі свого парку важких бомбардувальників, що, ймовірно, дозволило їй накопичити значні запаси цієї зброї.

«росія з високою ймовірністю застосує ці ракети, якщо повторить торішню спробу знищити критично важливу національну інфраструктуру України», — вказано у звіті.

Схожі новини