Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Біля Бахмуту тривають бої, — Сирський

  • 21.11.2023, 09:50
  • 224

Для штурмів українських позицій на усіх напрямках російські окупанти продовжують використовувати підрозділи шторм z, шторм v, які сформовані з ув’язнених та військових штрафників

Бахмут. Фото із відкритих джерел
Бахмут. Фото із відкритих джерел

Про це повідомивкомандувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

За його словами, на Куп’янському напрямку противник продовжує наступальні дії.

«Намагається вийти до населеного пункту Синьківка, Харківської області, щоб продовжити наступ на місто Куп’янськ. Наші захисники відбивають всі спроби на даному напрямку», — йдеться у повідомленні.

Він також зазначив, що на Лиманському напрямку ворог стягує резерви та здійснює перегрупування, щоб підготуватис до продовження атакувальних дій.

«Поблизу Бахмуту тривають важкі бої. Окупанти продовжують атакувальні дії. Противник намагається вибити українських захисників з позицій в районі Кліщиївки. Сили оборони тримають оборону і наносять великі втрати російським військам, як в техніці так і в живій силі», — зазначиє Сирський.

За його словами, від початку місяця в оперативно-стратегічному угрупованні військ «Хортиця» ліквідовано понад шість з половиною тисяч російських окупантів, знищено або пошкоджено близько вісімсот одиниць військової техніки окупантів. Серед них 79 танків, 136 одиниць броньованої техніки та 170 різних зразків ворожої артилерії.

Схожі новини