Передплата 2024 «Добра кухня»

росіяни хочуть оточити Авдіївку, — естонська розвідка

  • 17.11.2023, 17:45
  • 366

Попри великі щоденні втрати, головний удар, як і раніше, росіяни завдають у районі Авдіївки та Мар'їнки

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Про це свідчить також перекидання реактивних систем залпового вогню «Торнадо-С» і «Смерч», адже зазвичай такі засоби посилення застосовуються на напрямку основного удару.

Як наголосили у розвідці Естонії, найімовірніше, що російські війська докладуть усіх зусиль для того, щоб уникнути входу в Авдіївку. По-перше, українські війська добре зміцнили периметр. По-друге, у більшості випадків міські бої мають затяжний і кривавий характер. Тому, судячи з усього, мета росіян полягає в оточенні Авдіївки та її гарнізону.

Загалом протягом тижня ні росіяни, ні українці не домоглися великих проривів на фронті, зазначили у Силах оборони. Це можна пояснити як бажанням зберегти людей і техніку, так і погіршенням погоди.

Через дощі в умовах плюсових температур ґрунт розмокає і перетворюється на бруд, що значно ускладнює пересування важкої техніки, а опади заважають застосовувати літальні апарати, особливо дрони. Через це в атаки ходять невеликі піхотні підрозділи без серйозної підтримки техніки. Відтак у таких умовах захоплення великих територій неможливе.


Джерело: ERR

Схожі новини