Передплата 2024 «Добрий господар»

Окупанти безуспішно штурмували позиції ЗСУ у Харківській, Луганській, Донецькій та Запорізькій областях, — Генштабу

  • 17.11.2023, 09:50
  • 272

За минулу добу Сили оборони відбили понад 60 атак на 7 напрямках

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

У зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, здійснює активну диверсійну діяльність для недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку ворог здійснив штурмові дії у районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області, де наші воїни відбили 4 атаки.

На Лиманському напрямку ворог здійснив штурмові дії поблизу Білогорівки Луганської області, успіху не мав.

На Бахмутському напрямку ворог здійснив штурмові дії біля Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де наші захисник відбили 18 атак. Також, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи противнику значних втрат. Безуспішними були наступальні дії окупантів східніше Степового, Авдіївки та Первомайського Донецької області. Тут наші воїни відбили 17 атак.

На Мар'їнському напрямку українські захисники відбили 19 атак загарбників в районах Мар'їнки та Новомихайлівки Донецької області.

На Шахтарському напрямку ворог здійснив безуспішні штурмові дії біля Старомайорського Донецької області.

На Запорізькому напрямку противник здійснив безуспішні штурмові дії в районах Роботиного та західніше Вербового Запорізької області, де нашими захисниками відбито 6 атак.

Водночас Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Схожі новини