Передплата 2024 ВЗ

Сили оборони продовжують штурмові дії біля Бахмута

  • 16.11.2023, 08:55
  • 266

Протягом минулої доби відбулися 65 бойових зіткнень. ЗСУ відбили атаки на 6 напрямках

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

У зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, здійснює активну диверсійну діяльність для недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку ворог здійснив штурмові дії у районах Синьківки, Петропавлівки, Іванівки Харківської області, де наші воїни відбили 7 атак.

На Лиманському напрямку ворог здійснив безуспішні штурмові дії у районі Надії Луганської області.

На Бахмутському напрямку ворог здійснив штурмові дії в районах Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де нашими захисниками відбито 6 атак. Своєю чергою Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника в районах Новокалинового, Авдіївки та східніше Первомайського Донецької області, де українські воїни відбили 18 атак.

На Мар'їнському напрямку наші захисники відбили 22 атаки ворога в районах Мар'їнки та Новомихайлівки Донецької області.

На Шахтарському напрямку ворог здійснив безуспішні штурмові дії в районах Пречистівки та Старомайорського Донецької області, де Силами оборони відбито 6 атаки.

На Запорізькому напрямку противник здійснив штурмові дії біля Новодарівки Запорізької області, успіху не мав.

Водночас Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські воїни здій контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.

Схожі новини