Передплата 2025 «Добре здоров’я»

росія вчинила в Україні понад 2000 екологічних злочинів, — віце-премʼєрка

  • 21.10.2023, 19:50
  • 583

росіяни вчинили в Україні понад 2000 екологічних злочинів

Перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко. Фото із мережі
Перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко. Фото із мережі

Про це перша віцепрем'єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко сказала під час конференції United for Justis. United for Nature.

«Війна триває, і рф продовжує скоювати злочини, завдаючи шкоди щодня… 2500 екологічних злочинів задокументовано», — заявила вона.

Свириденко також наголосила, що кожен день війни — це приблизно 120 мільйонів євро завданих збитків.

«Вони жорстоко вбивають українців, вони руйнують наші міста і села, вони винищують наші ліси, наші великі природні ресурси, поля і озера. Вони мінують дороги і споруди, мінують систему водопостачання», — наголосила вона.

За її словами, підрив Каховської ГЕС призвів до катастрофічних наслідків для людей та екології.

«Мільйон українців втратили доступ до питної води, 100 тисяч мешканців у 80 населених пунктах постраждали від підтоплення, 140 тисяч — залишилися без світла», — сказала вона, додавши, що відновлення природи не може розпочатися без розмінування.