Передплата 2024 «Добре здоров’я»

росія намагається залучити білорусь до наземної операції проти України, — розвідка

  • 15.10.2023, 08:30
  • 480

Втягнення білоруської армії у наземну операцію у війні проти України є стратегічним завданням рф

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

«Є стратегічне завдання кремля — втягнути білоруську армію в повноцінну наземну операцію у війні проти України на боці росії. І за весь період повномасштабного вторгнення це не вдалося. Але, тим не менше, спецслужби російські спроб не будуть полишати», — заявив Юсов.

Представник ГУР нагадав про те, що це вже не перша спроба провокації з боку російських терористів, аби дискредитувати Україну, а також втягнути білорусь у війну.

«У інську розуміють, хто насправді стоїть за вищезгаданими намаганнями й розуміють, що війна не в їх інтересах. Однак, рф й надалі не полишатиме спроб „спровокувати“ країну», — зазначив представник ГУР.

Також розвідник наголосив, що рф досконало володіє інформацією про усі об'єкти критичної інфраструктури на території союзника, а також про усі сильні та слабкі сторони країни, її спецслужб й армії.

«Інформацію цю використовували і будуть використовувати як проти України, так і проти самої білорусі. Таких сценаріїв є чимало. Від імітаційних ДРГ, використання безпілотників по об'єктах інфраструктури енергетичного сектору, і багато інших моментів. В цьому контексті росіян не треба недооцінювати. У них багатий досвід: і бомбардування Воронежа, і підриви будинків своїх же, з власним мирним населенням, і багато інших сценаріїв», — пояснив Юсов.

Схожі новини