Передплата 2024 «Добрий господар»

Суд визнав Трампа винним у шахрайстві, — ЗМІ

  • 27.09.2023, 10:20
  • 849

Нью-Йоркський суд вирішив, що Дональд Трамп по-шахрайському збільшив вартість своїх активів, щоб отримати вигідні позики та страхові угоди

Дональд Трамп. Фото із мережі
Дональд Трамп. Фото із мережі

Рішення ухвалив у вівторок, 27 вересня, суддя Артур Енгорон. Воно дозволяє розпочати найбільший позов штату проти колишнього президента і звужує судовий процес, який має стартувати вже 2 жовтня. Також воно робить реальною вимогу штату щодо відшкодування збитків у розмірі 250 мільйонів доларів.

Та Трамп стверджує, що позов генпрокурора Нью-Йорка демократа Летіші Джеймс політично мотивований, й планує оскаржити рішення судді.

Також суд наказав застосувати санкції проти адвокатів Трампа за наведення аргументів, які він раніше відхиляв. Кожному з адвокатів необхідно виплатити по 7500 доларів.

Зараз проти Трампа висунуто звинувачення по 91 пункту в трьох справах. Так, його звинувачують у виплаті 130 тисяч доларів порноактрисі Стормі Деніель, підриві виборів 2020 року та у неправомірному розпорядженні секретною інформацією після того, як він залишив посаду. Крім цього, 2 жовтня почнеться суд щодо факту завищення Трампом своїх статків.

Напередодні президентських праймеріз в 2024 році розпочнеться ще один судовий процес — цьогораз щодо штурму Капітолія.

ЗМІ заявляли, що Трамп може розпочати кампанію навіть із тюрми, а у разі виграшу — він помилує себе. Експрезидент заявив, що «посадить» своїх політичних ворогів у разі переобрання.

Схожі новини