Передплата 2024 ВЗ

Гороскоп з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року

  • 25.09.2023, 07:00
  • 1 578

Гороскоп на тиждень

ОВЕН.

У партнерських стосунках (ділових, шлюбних) «перезавантаження». Для обопільної духовної еволюції потрібна нова програма дій, що базується на спільних інтересах. Закопайте глибоко свої образи і по­ганий настрій, покайтеся у власних помилках і більше їх не повторюйте. Вдалі шанси ловитимете у робочому ко­лективі. Маєте можливість допомогти людям — підставте плече, добрі справи — це перепустка у щасливе завтра.

ТЕЛЕЦЬ.

Якщо вас штурмують болячки, це сигнал ін­стинкту самозбереження. Організм посилає SOS з метою створення гармонії в собі і з навколиш­нім світом. Бунти самоствердження, ультимативні кро­ки, претензії протипоказані, ви в полоні залежності в обставин, чужих інтересів. Про «дай» забудьте! Якщо шукаєте нову роботу або додатковий заробіток — саме цього тижня сприятливий час.

БЛИЗНЮКИ.

Ваше серце палає романтичним натхненням, вас охоплюють незатребувані почуття. Кому їх подарувати? Вхолосту цей божественний дар не пови­нен перегоріти. Насамперед, зміцнюйте подружні узи. Життя — це не рутина, а творча гра, де вам відведена перша скрипка в оркестрі. Особисті захоплення відхо­дять на задній план. Реалізація кар'єрних амбіцій — та­кож пройдений етап.

РАК.

Доля, як у кінофільмі, відмотає плівку подій на­зад, змусивши вас зануритися в минуле, і пере­осмислити все по-новому. Ця ретроспектива на благо особистого життя. Головне — позбудьтеся бажань, які вже не є актуальними і гальмують розвиток. На службі натис­кайте на прогресивні педалі і отримуйте задоволення від роботи. На романтичному фронті висока динаміка.

ЛЕВ.

Слід навчитися жити власним розумом, куль­тивувати незалежність (фінансову також), вміти пристосовуватися до різних обставин, щоб отримати бажаний результат. Активно спілкуйте­ся, заводьте нові знайомства, змінюйте обстановку. Перегляньте стосунки з близькими, колегами, бра­тами, сестрами, дітьми, сусідами. Можливо, ви їх недооцінювали.

ДІВА.

Навчіться правильно розпоряджатися гроши­ма, адже цього тижня отримаєте їх з надлиш­ком. Фінансуйте інших, робіть заповітні покупки, вкла­дайте зароблене в рентабельні справи — рука, що дає, не збідніє. І не йдіть на чужому поводу! Ви самодостат­ня особистість з лідерською закваскою, кермуєте в по­трібному напрямку. Не пропускайте поперед себе на­хаб.

ТЕРЕЗИ.

Перед вами широкий спектр вдалих можливос­тей для досягнення успіхів на творчому, любов­ному, діловому подіумі. Особиста харизма запалює ін­ших, примножуючи ряди шанувальників, готових іти за вами у вогонь і воду. Докладіть зусиль, щоб відмовити­ся від поганих звичок. Про сокровенні речі не базікай­те, важливі справи ведіть з довіреними особами, три­маючи в секреті цінну інформацію. А коли викидати ці «козирі», — доля підкаже.

СКОРПІОН.

Шлях кар'єрних (бізнесових, професійних) устремлінь пролягає через підпільні дії. Закон­спіруйтесь і тихо втілюйте сокровенні задуми. На висо­ких покровителів вам щаститиме. Тримайтеся людей, що дивляться на світ вашими очима, займайтеся бла­годійністю — чужі проблеми першорядні.

СТРІЛЕЦЬ.

Вам відведено роль громадського діяча, нефор­мального лідера в колективі. Натискайте на важе­лі впливу, використовуючи особисту популярність, де­мократичність, дружню солідарність, посадовий статус з максимальною вигодою. Не слід ділити людей на своїх і чужих. Дорожіть службовим статусом, будь-які пертур­бації позитивні. Перегляньте своє ставлення до шлюб­них цінностей. Адже ви багато в чому помилялися.

КОЗЕРІГ.

У вас успішне «перезавантаження» глобальної мети життя. Якщо помилилися раніше з вибо­ром професії, або працювали (аби заробити), саме час надолужити згаяне, виправити помилку. Високі покро­вителі знайдуться і допоможуть у потрібний момент. На роботі відбудуться доленосні події, де стосунки «начальник-підлеглий» найдинамічніші. Вчіться пра­вильно керувати і підкорятися. Люди, залежні від вас, повинні не страждати, а успішно розвиватися.

ВОДОЛІЙ.

Ваша удача — далеко від рідних місць, де нуд­но і нецікаво. Йде «переформатування» ідеалів, світогляд змінюється. Те, що хвилювало вчора, цього тижня відійде на задній план. Власні потреби зведіть до мінімуму, а чужі поставте на п'єдестал. Таким чином розрахуєтеся з кармічними боргами. Той, хто прагне до кар'єрних висот, цього тижня ризикує потрапити в полон ілюзій.

РИБИ.

Цього тижня доведеться зіткнутися з ситуаціями, яких боїтеся. Перевірка на стресову стій­кість в екстремальних умовах мине успішно. Дове­деться підлаштовуватися під інших, бажано уникати диктаторських кроків. Ваші королі - партнери (ділові, шлюбні) нехай керують, а ви приборкайте своє «я».

Схожі новини