Персонал академії ДПСУ провів профорієнтаційні зустрічі з учнями

  • 18.09.2023, 20:30
  • 274

Персонал Національної Академії Державної прикордонної служби України провів низку зустрічей з учнівською молоддю в декількох містах України

Зокрема, представники кафедри прикордонної служби та курсанти факультету безпеки державного кордону разом з членами Хмельницької організації ветеранів-прикордонників відвідали учнів старших класів Хмельницької гімназії № 2.Крім того, курсанти, які проходять практичну підготовку у підрозділах охорони кордону на Закарпатті, побували у старшокласників Вишківського ліцею № 1, Сасівської, Виноградівської загальноосвітніх шкіл, Яношівського ліцею.

Гості привітали учнівську молодь з початком нового навчального року та розповіли про професію прикордонника, про умови вступу та аспекти навчання в Національній академії, а також про умови призову на військову службу за контрактом у прикордонному відомстві. Школярам також продемонстрували декілька інформаційних відео про Національну академію та Держприкордонслужбу України.

Зустрічі пройшли жваво та продуктивно — учні цікавилися інформацією щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка офіцерів-прикордонників, ставили гостям питання про умови вступу та навчання курсантів.

Отож, до зустрічі у стінах Національної академії!

Схожі новини