Прикордонники затримали мистецтвознавця — поціновувача кремлівської агресії

  • 06.09.2023, 11:45
  • 516

На Одещині прикордонники викрили місцевого жителя — ветерана військової розвідки, який виявився палким прихильником країни-агресорки

Фото: ДПСУ
Фото: ДПСУ

Чоловік працював вчителем мистецтва в одній з місцевих дитячих шкіл. Під час своїх занять з мистецтвознавства він не цурався висловлювати дітям антиукраїнські наративи кремлівської пропаганди. Поціновувач стверджував учням: «Війну з рф розпочала Україна…», «…вона ще довго буде тривати, адже це вигідно українській владі», «Одеса і Донбас — території рф і завжди ними будуть», «українські військові обстрілюють цивільне населення…». Чоловік сподівався, що глорифікуючи путінський режим та звинувачуючи Україну у тому що розпочалась війна, він зможе виховати нове проросійське покоління.

Крім цього, правоохоронці виявили безліч підписок на телеграм-канали російської пропаганди.

Під час обшуку за місцем проживання в одесита правоохоронці вилучили мобільний телефон з доказами підривної діяльності проти України.

Прибічнику ворожої політики повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, заперечення тимчасової окупації частини територій України, а також дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Тривають слідчі дії.

Схожі новини