На Авдіївському та Мар'їнському напрямках тривають важкі бої, — Сили оборони

  • 23.06.2023, 16:30
  • 362

Ворог не залишає спроб повернути втрачені населені пункти на півдні. Для ЗСУ це вже дуже добре захищені плацдарми для подальшого просування і наступальних дій

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Про це повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку, капітан Валерій Шершень.

«На Авдіївському та Мар'їнському напрямках тривають тяжкі бої - наші воїни продовжують стримувати наступ російських військ у районах населених пунктах Севєрне, Авдіївка, Мар'їнка та Побєда. Втрат наших позицій не допущено. Тривають наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках — Сили оборони атакують в районі Новоданилівка-Роботине та Мала Товкмачка — Новофедорівка», — зазначив він.

Шершень додав, що характер локальних наступальних дій наразі без змін.

«Маємо частковий успіх, закріплюємося на досягнутих рубежах, завдаємо вогневого ураження артилерією, здійснюємо заходи контрбатарейної боротьби. Ворог зосередив основні зусилля на веденні оборони та недопущенні просування наших військ на Мелітопольському напрямку. Застосовує резерви, намагався відновити втрачені позиції», — зауважив капітан.

Речник наголосив, що у звільнені села ще не зайшли адміністрації, про це говорити рано.

«Ворог не залишає спроб повернути втрачені населені пункти — звісно, це в нього не вийде. Для нас це вже дуже добре захищені плацдарми для подальшого просування і наступальних дій. На заваді просуванню велике мінування окупованих територій у смугах оборони ворога. Є позитивні моменти — про них говорити рано. Ми всі з нетерпінням чекаємо на подальше звільнення населених пунктів. Передумови для цього створюються, не будемо поспішати і видавати бажане за дійсне. На Вугледарському напрямку створюємо умови, щоб продовжувати ефективні наступальні дії. Це для нас дуже важливий плацдарм і ми теж тут активно працюємо», — підсумував Шершень.

Схожі новини