росіяни посилили фільтрацію на окупованих територіях, — Міноборони

  • 08.06.2023, 13:45
  • 311

У кількох тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької і Херсонської областей місцеві мешканці демонстративно нехтують розпорядженнями окупаційних адміністрацій, висловлюють недовіру до російської пропаганди

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Серед громадян все більше поширюють правдиву інформацію про ситуацію на фронті та згубність наслідків російської окупації, зростає кількість проукраїнськи налаштованого населення. Для протидії зазначеним тенденціям командування російських окупаційних військ вдається до проведення жорстких масових каральних акцій», — йдеться у її повідомленні.

За словами Маляр, минулого тижня Кирилівку на окупованій частині Запоріжжя упродовж декількох днів оточили російські війська та проводили тотальну фільтрацію.

«Обшуки на об'єктах місцевої інфраструктури та помешкань громадян. Особливо ретельній перевірці підлягали громадяни, стосовно яких представниками фсб росії була зібрана інформація (доноси) щодо підтримання проукраїнських позицій. У більшості випадків таких людей окупанти одразу затримували та вивозили для проведення допитів. Частина з них після допитів до місць постійного мешкання не повернулися, їхня доля наразі невідома», — додала заступниця міністра.

Схожі новини